"Bára! Bára!" neslo se vzduchem a tenistka Barbora Strýcová si slastně vychutnávala okamžiky slávy. Zasloužila si ovace po výhře nad Američankou Sofií Kenino...

Pála byl nadšený, ale varoval před dlouhou cestou k titulu - tenisové články a informace o tenisových turnajích přináší TenisPortal.cz.

Češky začaly finále ve velkém stylu. Od titulu je dělí jediná výhra

/FOTOGALERIE/ České tenistky vedou ve finále Fed Cupu nad Spojenými státy 2:0. První bod vybojovala Barbora Strýcová, která porazila 6:7, 6:1 a 6:4 mladou…

Siniaková a Strýcová přiblížily tenistky k dalšímu titulu - iSport.cz

České tenistky vedou ve finále Fed Cupu nad Američankami 2:0 na zápasy a bod je dělí od jedenácté trofeje. Barbora Strýcová nejdříve zvládla emoce, v zaplněné O2 areně otočila duel se Sofií Keninovou a za dvě a tři čtvrtě hodiny zvítězila 6:7, 6:1 a 6:4. Druhou výhru přidala v roli české jedničky Kateřina Siniaková, která zdolala 6:3, 7:6 Alison Riskeovou.

2:0! Po prvním dnu jsou Češky blízko k dalšímu trumfu ve Fed Cupu

Tenistky Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková vybojovaly v úvodním finálovém dnu Fed Cupu pro Českou republiku dva body. Další vítězství tenisového Fed Cupu je blízko. Zítra stačí Češkám vyhrát jeden ze tří plánovaných zápasů. V Praze je za titulem požene vyprodaná O2 arena. Nad Američankami vedou 2:0.

Emoce se mnou cloumaly už od rána, přiznala Strýcová po obratu. V noci vůbec nespala

Při známých tónech české hymny se jí oči zalily slzami. Barbora Strýcová měla na nástupu ve vyprodané O2 areně co dělat, aby ukočírovala emoce.

Češky vedou nad Američankami ve finále Fed Cupu 2-0. Bodovaly Strýcová i Siniaková - tenisové články a informace o tenisových turnajích přináší TenisPortal.cz.

Skvělé, Češky bod od triumfu! Strýcová zvládla drama, vyhrála i Siniaková - iSport.cz

Českým tenistkám chybí k dalšímu fedcupovému triumfu poslední bod. Ve finále s USA vedou po sobotních dvouhrách 2:0, když nejdříve Barbora Strýcová zvládla drama s 19letou Sofií Keninovou, kterou nakonec zdolala 6:7, 6:1 a 6:4, druhý bod pak přidala Kateřina Siniaková. Ta zdolala Alison Riskeovou 6:3 a 7:6 (2).

Soupeřky? Na banketu před finále Fed Cupu vypadaly jako parťačky! Češky i Američanky totiž zvolily ďábelsky červené šaty. Válka startuje až dnes na kurtech, party ovládly klid a mír.